WATTON

Котел Bitherm 26/80 BF - 26 кВт

Обмежена наявність
Код: 8087218
119 647
Кур'єрською службою
Самовивіз
  • Картою
  • Безготівковий розрахунок
  • 12 місяців
  • Обмін/повернення протягом 14 днів

Надійний і вірний вибір

Bitherm (Бітерм) є повною гаммою підлогових котлів Sime (Сіме) високої продуктивності з атмосферним мультигазовим пальником з нержавіючої сталі і чавунним теплообмінником, який чудово підходить як для опалювання, так і для виробництва гарячої води. Уважний підхід до кожної деталі дозволив об'єднати в моделях Bitherm (Бітерм) сучасний і елегантний дизайн, простоту установки і обслуговування. Котли пропонуються в трьох моделях з бойлером (80 літрів): дві моделі з відкритою камерою згорання потужністю від 30 до 37 кВт і одна модель із закритою камерою згорання в 31 кВт. Bitherm забезпечений електронною системою запалення; у версіях 26 OF і BF встановлений розширювальний бак, насос контуру опалювання і ГВП, запобіжний клапан.

Чавунний теплообмінник

Чавун є сплавом, що довго зберігає свої властивості, не піддається зношенню, простий і надійний в обслуговувані. Структура секцій приводить до відмінних результатів горіння із зниженим виводом шкідливих газів в довкілля. Такий ефект досягнутий завдяки багатолітньому досвіду Sime (Сіме) в проектуванні і виробництві чавунних теплообмінників.

Простота панелі управління

Досить однієї кнопки для запуску котла, який буде сам автоматично управляти установкою режиму і всіма фазами функціонування: включаючи рубильник котел запускається, реагуючи на запит тепла. Регулювання температури відбувається за допомогою ручки термостата в рамках від 45 до 85°C. Температура гарячої води може регулюватися від 40 до 60°C. Для забезпечення максимальної безпеки кнопки панелі управління захищені дверцями проти випадкового натиснення.

Характеристики

Технічні дані

Потужність
23.2-31.0 кВт

Габаритні розміри та вага

Довжина

460мм

Ширина

740мм

Висота

1540мм

Вага

240кг

Додаткова інформація

Виробник

Sime

Країна-виробник товару

Італія

Категорія

Підлогові котли

Розміри упаковки

Z, мм X, мм Y, мм Вага, кг
460 740 1540 240

Завантаження

Запчастини на Котел Bitherm 26/80 BF - 26 кВт