Курс: 1$ = 40.2 грн, 1€ = 43.62 грн

Насоси для води

Сьогодні практично жодна галузь не обходиться без використання насосів і насосних систем різних конструкцій. Сучасні насоси здатні подавати і переміщувати рідини під дією напору на необхідну відстань і потрібну висоту, або підтримувати циркуляцію рідин в замкнутих системах. Насосне обладнання необхідно для стабільної роботи промислових і комунальних підприємств, що використовують рідини в своїх технологічних ланцюгах:

  • в системах каналізації;
  • в хімічній промисловості;
  • в харчовій промисловості;
  • на будівництві;
  • в сільському господарстві та інших областях.

Умовно насоси можна поділити на декілька категорій:

В приватних будинках для водопостачання переважно використовують насосні станції вже зібрані, якщо рівень води в колодязі або свердловині менше 8 метрів. В іншому випадку використовують свердловинні насоси. Але щоб автоматизувати водопостачання потрібно доставити гідроакумулятор та автоматику.

При виборі насоса для води в будинок слід звертати на його технічні характеристики та корпус насосної частини. Насоси з чавунною насосною частиною є менш шумними, а насосна частина з нержавіючої сталі краще підходить для питної води.

Статі

Класи теплостійкості ізоляції електродвигуна
Насос - це гідравлічна машина, призначена для створення потоку рідкого середовища, яка перетворює механічну енергію приводу насоса у кінетичну енергію та енергію тиску рідини. Приводом насосів Watomo являються асинхронні електродвигуни. Ча..

Читати далі...

Європейський гігієнічний сертифікат на насоси Ebara
Відповідно до вимог закону D.M. n. 174 від 6 квітня 2004р компанія Ebara Pumps Europe провела сертифікацію та отримала європейський гігієнічний сертифікат на відповідність вимогам "Матеріали і об'єкти, що використовуються на стаціонарних установках д..

Читати далі...

Нова серія насосів Ebara EVMS з робочим колесом «Shurricane»
Детальніше в буклеті - завантажити Область застосування Водонапірні системи в житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктах, установках пожежогасіння. Фармацевтична промисловість, морське застосування. Системи водопідготовки, ..

Читати далі...