Unical

Unical

Unical виробляє побутові та промислові котли, а також системи кондиціювання в повній відповідності з «Якістю життя»: більше комфорту та безпеки, захист навколишнього середовища, менше споживання енергії. Інноваційна продукція Unical йде попереду постійної еволюції ринку.

Компанію Unical було засновано 1972 року. Від того часу і по сьогоднішній день, вона здійснює постійні і значні інвестиції в проектування і виробництво. Це дозволяє підтримувати високі стандарти на різних етапах промислового виробництва, а також при дослідженнях і випробуваннях, постійно розвивати інноваційні технології.

Основні заводи розташовані у містах Каорсо (Caorso (PC)) і Карбонара (Carbonara (MN)). Вони оснащені автоматизованими і роботизованими виробничими лініями. У м. Каорсо виробляються настінні та підлогові газові котли з атмосферними пальниками потужністю від 3 до 900 кВт. У м. Карбонара виробляються котли з надувними пальниками, що працюють на газовому, дизельному та деревному паливі, потужністю від 21 до 4000 кВт.

Завдяки використанню кваліфікованих людських ресурсів та значних інвестицій в дослідження і розвиток, народжуються майбутні проекти Unical, виклики та ідеї, які з успіхом втілюються в нашій продукції. Сучасна електроніка та лабораторні дослідження є ключовими моментами, які дозволяють отримати високі результати в кращих світових технологіях.

Ретельність, надійність і пунктуальність забезпечуються на національній території добре організованою комерційною мережею, що складається з більш ніж 70 дилерів і 100 продавців, 250 агентів з продажу та більше 300 авторизованих сервісних центрів. Технічні фахівці постійно підвищують кваліфікацію в Навчальному центрі м. Каорсо, де проводяться теоретичні та практичні курси. Велика увага при проведенні курсів приділяється вивченню нормативних та законодавчих актів, що відносяться до сектору опалення.

EVE  

Настінний двоконтурний газовий котел Unical серії EVE 05, маючи прості конструкцію і принцип роботи, представляє собою еволюційну технологію, розроблену для зручності користувача. Котел EVE 05 поставляється з бітермічним теплообмінником або монотерм..

IDEA  

Настінний газовий котел Unical серії !DEA з відкритою та закритою камерою згоряння, з одним та двома теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання (ГВП) працює на природному або скрапленому газу. Потужність котлів представлена моделями н..

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)