Курс: 1$ = 26.45 грн, 1€ = 29.62 грн

Насоси

В сучасному суспільстві широко використовуються насоси для перекачування води та інших рідин. Різні насоси потрібні для виконання багатьох технологічних процесів у виробництві, сільському господарстві та побуті.

Умовно насоси можна поділити на декілька категорій:

В приватних будинках для водопостачання переважно використовують насосні станції вже зібрані, якщо рівень води в колодязі або свердловині менше 8 метрів. В іншому випадку використовують свердловинні насоси. Але щоб автоматизувати водопостачання потрібно доставити гідроакумулятор та автоматику.

При виборі насоса для води в будинок слід звертати на його технічні характеристики та корпус насосної частини. Насоси з чавунною насосною частиною є менш шумними, а насосна частина з нержавіючої сталі краще підходить для питної води.

Статі

Класи теплостійкості ізоляції електродвигуна
Насос - це гідравлічна машина, призначена для створення потоку рідкого середовища, яка перетворює механічну енергію приводу насоса у кінетичну енергію та енергію тиску рідини. Приводом насосів Watomo являються асинхронні електродвигуни. Ча..

Читати далі...

Європейський гігієнічний сертифікат на насоси Ebara
Відповідно до вимог закону D.M. n. 174 від 6 квітня 2004р компанія Ebara Pumps Europe провела сертифікацію та отримала європейський гігієнічний сертифікат на відповідність вимогам "Матеріали і об'єкти, що використовуються на стаціонарних установках д..

Читати далі...

Нова серія насосів Ebara EVMS з робочим колесом «Shurricane»
Детальніше в буклеті - завантажити Область застосування Водонапірні системи в житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктах, установках пожежогасіння. Фармацевтична промисловість, морське застосування. Системи водопідготовки, ..

Читати далі...