Zilmet

ZILMET S.p.A. - Найбільший у Європі виробник мембранних розширювальних баків і гідроакумуляторів, а також резервуарів для насосів. Завдяки багаторічному досвіду, широкому асортименту виробів, а також обсягами виробництва, що складає більше 30 000 готових виробів в день, Zilmet зміг не тільки вийти на світовий ринок, але і зайняти лідируюче положення серед виробників подібної продукції.

Підприємству ZILMET S.p.A. належать п'ять заводів, кожен зі своїм спеціалізованим діапазоном виробництва. Загальна площа, займана підприємством - близько 200 000 кв.м., з яких 140 000 кв.м. - це виробничі цехи. Якість продукції Zilmet було перевірено Міжнародною Організацією по Стандартизації і підтверджено сертифікатом ISO: 9001.

Кожен завод компанії займається виробництвом якогось певного типу обладнання. На одному створюються розширювальні баки Zilmet, на іншому - резервуари для насосів, на третьому - гідроакумулятори і т.п. Втім, зараз основна спеціалізація компанії - неперевершені за якістю розширювальні мембранні баки.

Розширювальні баки та резервуари від Zilmet - це якість, надійність та зручність в обслуговуванні.

Для створення баків Zilmet використовують високоякісні металеві сплави, а для мембрани підбирають кращу синтетичну гуму. Такий ретельний підхід до продукції з боку Zilmet дозволяє добитися не тільки високих характеристик розширювальних баків, але і значно збільшити їх довговічність. Кожен розширювальний бак Zilmet проходить численні тести на герметичність і міцність, що виключає можливість браку. Розширювальні баки Zilmet, як правило, пофарбовані в синій або червоний кольори і можуть встановлюватися на різні поверхні.