Unical

Unical виробляє побутові та промислові котли, а також системи кондиціювання в повній відповідності з «Якістю життя»: більше комфорту та безпеки, захист навколишнього середовища, менше споживання енергії. Інноваційна продукція Unical йде попереду постійної еволюції ринку.

Компанію Unical було засновано 1972 року. Від того часу і по сьогоднішній день, вона здійснює постійні і значні інвестиції в проектування і виробництво. Це дозволяє підтримувати високі стандарти на різних етапах промислового виробництва, а також при дослідженнях і випробуваннях, постійно розвивати інноваційні технології.

Основні заводи розташовані у містах Каорсо (Caorso (PC)) і Карбонара (Carbonara (MN)). Вони оснащені автоматизованими і роботизованими виробничими лініями. У м. Каорсо виробляються настінні та підлогові газові котли з атмосферними пальниками потужністю від 3 до 900 кВт. У м. Карбонара виробляються котли з надувними пальниками, що працюють на газовому, дизельному та деревному паливі, потужністю від 21 до 4000 кВт.

Завдяки використанню кваліфікованих людських ресурсів та значних інвестицій в дослідження і розвиток, народжуються майбутні проекти Unical, виклики та ідеї, які з успіхом втілюються в нашій продукції. Сучасна електроніка та лабораторні дослідження є ключовими моментами, які дозволяють отримати високі результати в кращих світових технологіях.

Ретельність, надійність і пунктуальність забезпечуються на національній території добре організованою комерційною мережею, що складається з більш ніж 70 дилерів і 100 продавців, 250 агентів з продажу та більше 300 авторизованих сервісних центрів. Технічні фахівці постійно підвищують кваліфікацію в Навчальному центрі м. Каорсо, де проводяться теоретичні та практичні курси. Велика увага при проведенні курсів приділяється вивченню нормативних та законодавчих актів, що відносяться до сектору опалення.

www.unical.com.ua

Unical