Hakan

Передовий європейський виробник систем пластмасових труб компанія «Hakan Plastik» заснована в 1965 року і до теперішнього часу, здійснює виробництво в світі високих технологій і спирається на своє непереборне бажання досягти досконалості в естетиці та якості. В масштабах всього світу підвищила рівень надійності і комфорту в експлуатації наземного і підземного інженерного обладнання, безпечного для здоров'я людини, а також вдосконалила експлуатаційні потужності трубопроводів для житлового та промислового будівництва.

Почавши свою діяльність в м. Стамбул з виробництва систем труб для внутрішніх мереж, компанія «Hakan Plastik» в 2002 році перемістила свої виробничі потужності в організованій промисловій зоні Чорлу (ÇOSB), яка є третьою за величиною промисловою зоною Туреччини. У цей період компанія прискорила своє інвестування в системи труб для підземних комунікацій і сільського господарства.

Hakan Plastik

Компанія «Hakan Plastik» здійснює свою діяльність у трьох основних напрямках, а саме, наземні інженерні мережі, підземні інженерні мережі та продукція для сільського господарства. Компанія «Hakan Plastik», викликавши сенсацію в секторі наземних інженерних мереж продукцією Silenta і в секторі підземних інженерних комунікацій продукцією Duramax, заявила про свої лідируючої позиції, як усередині країни, так і за кордоном.

Компанія «Hakan Plastik», центральне відділення якої знаходиться в організованій промисловій зоні Чорлу, простежує потрібні ринки за допомогою своїх 8 регіональних відділень усередині країни, компаній Hakan Plastik GmbH в Німеччині, Magic Pipe Hakan Plastik Poland Sp.zoo в Польщі і Hakan Iberia в Іспанії, а також мережі, що складається з понад 2000 вітчизняних і зарубіжних дилерів. Це дозволяє компанії в найкращій формі надавати своїм клієнтам трикутник «якість - обслуговування - ціна».

Компанія «Hakan Plastik», яка позиціонує своє виробництво тільки в Туреччині і лише в секторі систем пластмасових труб, завдяки своєму сучасному підприємству, розміщеному на площі 200.000 м², наявності багаторічного досвіду в питаннях виробництва, експорту та логістики, з потужною технологічною інфраструктурою і товарообігом, перевищує 100 мільярдів доларів, є одним з найбільш важливих учасників світового сектора пластмасових труб, що визначають курс його розвитку.

Почавши експорт своєї продукції 12 років тому з поставок в три країни, на сьогоднішній день компанія «Hakan Plastik» експортує свою продукцію в 67 країн світу і, спираючись на свою конкуруючу новаторську структуру, продовжує свою діяльність і свій ріст