Giuliani Anello

1962р. Компанія Giuliani Anello s.r.l. розпочала роботу в секторі ринку з фільтрації вуглеводнів та їх побічних продуктів.
1973р. Починаючи з 1973 року компанія займається також і газовими фільтрами.
1983р. Після успішної роботи на ринку з випуску якісної продукції, багато великих світових виробники пальників починають використовувати газові регулятори тиску в своїх продуктах, тим самим закріпивши за Giuliani Anello srl статус компанії зі світовим ім'ям на ринку опалювальних систем.
2003р. З 31-ого липня 2003 Giuliani Anello s.r.l. увійшла до складу групи WATTS INDUSTRIES GROUP.

В даний час

Штаб квартира Giuliani Anello srl розташована в Cento (Італія) і включає два заводи, що простираються на території понад 3600 квадратних метрів.
Компанія має всесвітні сертифікати якісного виробництво - UNI EN ISO 9001:2000. Всі робота науково-дослідна та дослідно-конструкторська використовує нове програмне забезпечення для тривимірного проектування.
Компанія працює кожен день при безперервній розробці нових виробів і технологій.

Завдяки своєму зросту і розвитку в різних напрямках Giuliani Anello srl в даний час пропонує повний діапазон продуктів:
- Нагрівальні та індустріальні пальника дизельного палива, горючого газу,
- Рідкопаливні та газові системи безпеки. Сучасні пристрої, як термостатичні кімната в змозі перевірити робочі температури від -40°C до 150°C. 1500 м3/год компресор повітря перевіряючий петлю, дозволяє розвивати нові продукти і гарантувати, щоб робота продуктів відповідає даним проекту.

Вироби Giuliani Anello srl  100% проходять контроль якості. Більш ніж 40 автоматичних стендів для випробування, здатних виявляти будь-яку витік і звіт для постійного якісного управління. Відомий лідер в Італії, Giuliani Anello srl також володіють чудовою репутацією на міжнародному ринку за якістю і діапазоном його продуктів. Деякі з провідних виробників пальників - клієнти Giuliani Anello srl, серед них: BALTUR, CIB, FBR, ECOFLAM, TECFLAM, FERROLI, FINTERM, LAMBORGHINI, RIELLO, ELCO (Франція), BAXI (Франція), CUENOD (Франція), ENERTECH (Шведція ), FREMO (Норвегія), WEISHAUPT (Німеччина), SOOKOOK (Корея), GUANGZHOU SINON (Китай).