Aqua

Aqua

Компанія AQUA S.p.A. була заснована в 1974 році як невелике сімейне підприємство з виробництва пластикових елементів водоочисного обладнання.

Протягом майже 3-х десятків років компанія безперервно розвивалася, ретельно відстежуючи потреби і побажання клієнтів, кон'юнктуру європейського та світового ринків.

Впровадження новітніх технологій, використання самого високотехнологічного обладнання і високоякісної сировини для виробництва, дозволило компанії вийти на лідируючі позиції в загальноєвропейському масштабі і здобути популярність далеко за межами Старого світу.

Сьогодні AQUA S.p.A. перетворилася на великого європейського виробника фільтраційного і дозуючого обладнання, а також обладнання для басейнів. Виробництво компанії представлено декількома сучасними заводами в Італії і не представлена ​​ні в одній з країн Азії. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Сан Мартіно ін Ріо, на півночі Італії, недалеко від Болоньї.

AQUA S.p.A. безперервно розширює свою присутність по всьому світу і в даний час пропонує свою продукцію через філії, розташовані у Великобританії, Німеччині, Франції, Іспанії, Туреччини, Румунії, Індії, ОАЕ, Польщі, Сенегалі та Росії, а продукція AQUA поставляється в більш ніж 100 країн світу.