Sime - торгова марка газові та твердопаливних котлів компанії Fonderie Sime (Італія)

Sime - торгова марка газові та твердопаливних котлів компанії Fonderie Sime (Італія)

Компанія Fonderie SIME S.p.A (Фондеріє СІМЕ С.П.А) - була організована в 1972 році в результаті злиття двох відомих у той час Веронських фірм Fais і IML. Компанія є холдингом, що складається з 3-х промислових компаній, що працюють у сфері опалювання і кондиціонування повітря, і за допомогою яких компанія реалізує свою продукцію.

Підрозділи

Підрозділ Comfort Ambientale - розташовано в Леньяго (VR). З складальних ліній підрозділу сходить більше 100.000 котлів щороку.

Підрозділ OEM - розташовано в Сан Джованні Люпатото (VR). У Сан Джованні Люпатото розташовано ливарне виробництво.

Sime володіє власним литвом чавуну (всього таких компаній в Італії чотири). Підрозділ ОЕМ поставляє чавунні теплообмінники і радіатори для крупних європейських виробників теплотехнічного устаткування.

Дослідження і розвиток

  • у 1973 році SIME перша виготовила збірний радіатор з чавуну
  • у 1973 році SIME виготовила чавунний котел з атмосферним пальником
  • у 1991 році SIME виготовляє перший на ринку настінний котел з автоматичним регулюванням на основі електронної плати
  • у 1996 році SIME виготовляє перший "зелений" котел
  • у 2001 році лабораторія контролю якість Sime перша в секторі опалювання
  • у 2003 році до групи SIME приєдналася нова італійська компанія по виробництву устаткування для систем кондиціонування повітря: Universal Clima. Таким чином, гамма продукції компанії SIME, що випускається, одержала новий напрям.
  • У 2006 році оборот складального заводу склав 78 мільйонів євро. З них 45% доводиться на внутрішній ринок і 55% - на зовнішній. SIME експортує свою продукцію більш ніж в 50 країн світу, більшість з них - європейські.

Каталог продукції Sime

Brava One  

Brava Slim і Brava One - це настінні газові котли нового покоління для опалення та виробництва гарячої води, особливо компактні і функціональні. Вони являють собою ідеальну відповідь на вимоги в сучасних домашніх умовах, де простір повинен викорис..

FORMAT DGT  

Газовий котел Sime (Сіме) серії Format DGT це компактний настінний котел, який, завдяки своїм малим розмірам, є ідеальним рішенням для малогабаритного житла. Його застосування особливо затребуване в нових багатоквартирних будинках, де мало вільног..

METROPOLIS DGT  

METROPOLIS DGT - це газові котли Sime з надувним пальником для опалювання і приготування гарячої води, виконані згідно вимогам багатоквартирних житлових будівель, враховуючи правила сучасного проектування і будівництва. Це устаткування, відповідає Єв..

RMG Mk.II  

Підлогові чавунні газові котли Sime (Сіме) серії RMG призначені для опалювання житлових і промислових приміщень середніх і великих об'ємів. Перевага котлів цієї серії полягає в їх атмосферному пальнику – ці котли можуть стабільно працювати при ..

RX CE IONO  

Підлогові чавунні газові котли Sime (Сіме) серії RX призначені для опалювання житлових і промислових приміщень середніх і великих об'ємів. Перевага котлів цієї серії полягає в їх атмосферному пальнику – ці котли можуть стабільно працювати при н..

SOLIDA  

Рішення для енергетичних проблем Котел Solida (Соліда) був розроблений Sime (Сіме) для централізованого опалювання і може працювати на вугіллі і дровах. Науково-дослідна команда Sime завжди приділяє первинне значення до ефективності викори..

SOLIDA EV  

Рішення для енергетичних проблем Котел Solida EV (Соліда ЕВ) був розроблений Sime (Сіме) для централізованого опалювання і може працювати на вугіллі і дровах. Науково-дослідна команда Sime завжди приділяє первинне значення до ефективності вико..

SOLIDA PL  

Твердопаливні котли Solida PL представлені в двох моделях, потужністю від 25 до 40 кВт і як все устаткування Sime, піддані повному і суворому лабораторному випробуванню і перевірці якості виготовлення. Пелети переваги і зручність Опалення ..

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)