WATTON

Обладнання для систем опалення

Багато часу назад люди почали використовувати опалення в своїх домівках. Це було викликано бажанням захистити себе від холоду. В сучасній історії люди використовують для обігріву приміщень природні викопні ресурси, органічну сировину та природні джерела енергії.

Широкого застосування набули газові котли через їх просту експлуатацію і легкість керування. В приватних будинках і індивідуальному квартирному опаленні використовуються компактні двоконтурні настінні газові котли. Ці котли включають в себе всі необхідні компоненти опалювальної системи, а саме: автоматика для контрою горіння і керування, циркуляційний насос, розширювальний бак, група безпеки і камера згорання з пальником і теплообмінником. Двоконтурний газовий котел також дає можливість забезпечити опалювальне приміщення гарячою водою для побуту.

Підлогові газові котли знайшли більш поширене застосування у середніх та великих приватних будинках, багатоквартирних будинках на промислових об’єктах для обігріву приміщень. Для роботи котла в замкнутій системі опалення потрібно ще мінімальний набір обладнання: циркуляційний насос, розширювальний бак і група безпеки. Під кожну систему опалення обладнання підбирається індивідуально виходячи з площі опалювального приміщення, висоти, утеплення споруди, кількості вікон і тп.

Твердопаливні котли використовуються для обігріву приватних будинків, адміністративних та промислових приміщень. У зв’язку з ростом цін на природний газ ці котли є реальною альтернативою для економії. Але котли на дровах мають суттєвий недолік, їх не можна залишати на тривалий час без обслуговування. Дрова потрібно підкидати з постійною періодичністю раз на кілька годин.

Котли на пелетах працюють в автоматичному режимі і не вимагають постійної присутності на відміну від котлів на дровах. Переробити твердопаливний котел на пелетний досить просто. Потрібно в котлові замінити завантажувальну дверку на дверку під пелетний пальник відповідного розміру. Потім вставити в дверку пальник і прикрутити. Поряд з котлом установлюється бункер для пелет. Котел з’єднується з бункером за допомогою шнека, що подає сировину в пелетний пальник. Від розмірів бункера залежить тривалість роботи котла: день, два, тиждень чи більше. Для малих площ обігріву в систему опалення з твердопаливним котлом потрібно включити теплоакумулятор.