Курс: 1$ = 40.2 грн, 1€ = 43.22 грн

Очистка води

В нашому житті вода відіграє велике значення. Вода забезпечує життя на планеті. Люди використовують воду для втамування спраги, готування їжі, господарських потреб, передачі енергії від одного джерела до іншого, та в багатьох інших сферах. Але в природньому середовищі вода не завжди буває чистою, не відповідає санітарним нормам. Обладнання з водопідготовки, фільтри та зворотній осмос призначенні для доочищення води.

Корисні статті про очищення води

Осмос і зворотний осмос
Процес зворотного осмосу, як спосіб очищення води, почав набувати популярності на початку 60-х років. Спочатку він застосовувався для опріснення морської води. Сьогодні за принципом зворотного осмосу в світі виробляються сотні тисяч тонн питної вод..

Читати далі...

Що таке мінерали у воді і звідки ми їх отримуємо?
Всі ми неодноразово чули, що дистильована вода чи вода очищена зворотним осмосом шкідлива. Існує розповсюджена думка, що вона вимиває кальцій з кісток або корисні мінерали. То чи це насправді так і що таке ті самі мінерали? Мінерали — це вкра..

Читати далі...

Поради щодо купівлі устаткування для очищення води
Все більше і більше людей мають проблеми з водою або не задоволені її якістю. І тут не важливо це приватна свердловина чи муніципальний водопровід. Проте, майже будь-які проблеми з якістю води можуть бути вирішені шляхом придбання відповідного ..

Читати далі...