Засипка CAT-HAC 12x40

Постачальник:
Clack Corporation
Код  Назва  Ціна, грн Кількість
41.1.A8062 засыпка CAT-HAC 12x40 mesh CF 0 - +

Каталітичне вугілля фірми ClackCAT-HAC з шкарлупи кокосового горіха спеціально оброблене для вилучення з води хлораміну і сірководню.

Виготовлення вугілля з шкарлупи добірних сортів кокосового горіха надає продукту високу міцність і щільність. Такі якості дозволяють витримувати знос і динаміку під час експлуатації в водоочисних системах. Активація ретельно контролюється, щоб вугілля мало виключно високу внутрішню поверхню з оптимальним розміром пір для адсорбції широкого спектру низькомолекулярних органічних забруднювачів і окиснювачів, таких як хлор і озон.

Каталітична активність вугілля марок CAT-HAC є ефективним джерелом в боротьбі з видаленням хлораміну і сірководню з питної води. Великий обсяг його мікропор добре підходить для видалення низькомолекулярних органічних сполук та побічних продуктів від хлорування таких як хлороформ та інші триагломерати (ТГМ).

Для максимальної ефективності в процесах адсорбції активованому вугіллю потрібно мати максимально можливу площу поверхні і якомога менший розмір. Це необхідно тому що швидкість адсорбції пропорційна площі поверхні адсорбента. CAT-HAC має площу поверхні 1060 м2/г. Це слугує запорукою високої ефективності систем на його основі. Фірма Clack вже протягом багатьох років застосовує це вугілля як в комерційних системах так і в приватних системах обробки і підготовки води.

CAT-HAC видаляє сірководень і залізо з води, якщо концентрація розчиненого кисню досягає не менше 4 мг/л.

CAT-HAC вимагає періодичної зворотної промивки для очищення і запобігання злежування. CAT-HAC має надзвичайно високий потенціал, але його потрібно замінити, якщо фільтруючий шар втрачає свою здатність усувати хлорамін і сірководень. CAT-HAC можна застосовувати в приватному і промисловому секторі.

Листівка Завантажити